ПІДСУМКИ РОБОТИ ФРАКЦІЇ «САМОПОМІЧ» ЗА СТО ДНІВ У РАДІ
Депутати Об’єднання «Самопоміч», обрані вперше до Верховної Ради, прозвітувати про свої досягнення за перші три місяці роботи.
Активісти "Правого сектора" вимагають від ЦВК зняти кандидатуру екс- "регіонала", якого спіймали на підкупі виборців
Мешканці мали підтримати кандидатуру Москаленка за курсом 300 гривень за голос
НАРДЕП МОСКАЛЕНКО АГІТУЄ "ПІД ПРИКРИТТЯМ" ПОРОШЕНКА
Працівники агітаційних наметів Блоку Петра Порошенка в 96 окрузі Київської області разом зі своїми газетами роздають вкладки та газети депутата-регіонала Ярослава Москаленка.
У БОРОДЯНЦІ - КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ
Передзим’я - пора, коли до населених пунктів, шукаючи притулку від холодів, із полів та лук повертаються гризуни (миші, щури). Цілком ймовірно, що частина з них влітку чи восени могла контактувати з хворими на сказ лисицями, вовками, єнотами і стала носіями збудника сказу. Такі гризуни, в свою чергу, можуть заразити ним і домашніх тварин - котів та собак. Останні в такій ситуації часто кусають господарів, членів їх родини.
САМІ СОБІ ГЛУМ РОБИМО
Двадцять років стояла огорожа навколо дитячого садка «Буратіно», а за один місяць її розвалили. 71 метр бетону та металу протягом двох ночей перетворився на руїни.
НА ДОРОГАХ - ДТП, В ЛІСОСМУЗІ - ВБИВСТВО
Інформуємо читачів про кримінальному ситуацію в районі з 7-го по 20 листопада.