Наша КНОПКА

 

Кнопка <br>"Бородянський ПОРТАЛ"

 

 

Меню користувача

Будьте співавтором сайту! Можливо Ваші матеріали стануть корисними для мешканців та гостей Бородянського району.
Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ruРЕКЛАМА

ЗА ВІКНОМ ...

Офіційні посилання

Prosecutor

 

Бородянський Вісник

Бородянський Вісник

Шановні мешканці! Інформуємо Вас про те, що з 1 травня 2015 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 року №106 "Про вдосконалення порядку надання житлових субсидій".

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 347/2015-рп
Про призначення О.Янкового головою Бородянської районної державної адміністрації Київської області.

Депутати Об’єднання «Самопоміч», обрані вперше до Верховної Ради, прозвітувати про свої досягнення за перші три місяці роботи.

Середа, 24 вересня 2014 00:00

ЗНАЙТИ КОЖНОГО

На виконання доручення Президента України від 02.09.2014 на базі Служби безпеки України створено Міжвідомчий центр допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти.

14 вересня на підвідомчій території Дружнянської сільської ради відбулася акція в підтримку цілісності територій нашої держави, під загальною назвою «Єдина Україна».

В ніч з 5 на 6 вересня 2014 року поблизу с.Шибене Бородянського району Київської області, на полі фермерського господарства, вчинено особливо тяжкий злочин – вбивство двох осіб.

Середа, 17 вересня 2014 00:00

ЗАПРАЦЮВАВ САЙТ ПРОКУРАТУРИ

Прокуратурою району забезпечено функціонування офіційного сайту prokuratura.rdabr.gov.ua, завдяки якому відбуватиметься оперативне інформування населення регіону про стан зміцнення законності та результати проведеної роботи.

Понеділок, 15 вересня 2014 00:00

FREE (UA) STICKER!

Громадська організація «Нова Хвиля» оголошує про початок спеціальної акції «Free (UA) sticker!» з безкоштовного нанесення жовтоблакитної наліпки UA на транспортні засоби. Ніяких репостів та лайків. Прийди та отримай!

Вівторок, 12 серпня 2014 00:00

BORODIANKA WORKOUT CUP

  На турнір «Borodianka Workout Cup», організований бородянською Workout-командою та ГО «Нова Хвиля» в рамках проекту «Спорт Резерв», 26 липня прийшли позмагатися 14 вуличних спортсменів з Києва, Бородянки та Тетерева аби продемонструвати свою силу та витримку.

  До чергової частини Макарівського районного відділу міліції надійшло повідомлення від 46-річного місцевого жителя про те, що в селі Лозовик, Київської області, на березі річки він виявив труп невідомого чоловіка...

Сторінка 1 із 2
© 2011-2022 Бородянський ПОРТАЛ