Наша КНОПКА

 

Кнопка <br>"Бородянський ПОРТАЛ"

 

 

Меню користувача

Будьте співавтором сайту! Можливо Ваші матеріали стануть корисними для мешканців та гостей Бородянського району.
Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ruРЕКЛАМА

ЗА ВІКНОМ ...

Офіційні посилання

Prosecutor

 

Субота, 26 листопада 2011 18:55

САМІ СОБІ ГЛУМ РОБИМО

Автор
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

 

Двадцять років стояла огорожа навколо дитячого садка «Буратіно», а за один місяць її розвалили. 71 метр бетону та металу протягом двох ночей перетворився на руїни. Хто і навіщо зробив такий глум? Цього поки що не знають ні правоохоронці, ні працівники дошкільного закладу.

 

Вандали vs Буратыно

 

- «Порозважалися» хлопці,- скрушно зауважує селищний голова Бородянки Віктор Трухан. - А вони ж чиїсь діти. І, певне, також до цього дитячого садка ходили.

 

Ще один глум вчинили невідомі в ніч на 7 листопада на цьому ж масиві. З трансформатора, що подає освітлення на масив та вулицю Леніна (від ставка до авто-станції), викрали електролічильник та реле часу, зламали шкаф, замки. Тиждень масив автовокзалу та частина головної вулиці райцентру були без освітлення. Житлово-комунальне підприємство «Бородянка» відремонтувало трансформатор, поновило викрадене електроначиння. Проте з бюджету селища, говорить голова, на це витрачено 8 тисяч гривень. Значно більше грошей треба для встановлення огорожі навколо дитячого садка. Чи не краще було б витратити ці кошти на інші потреби?

 

Благоустрій і добробут нашого селища у великій мірі залежить і від нас, його мешканців. Не проходьмо байдуже повз тих, хто смітить на наших вулицях чи ламає огорожі, лавочки. Певне, були свідки і вище описаних нами випадків безчинства дорослих чи молоді. Зателефонуйте до міліції чи селищної ради, якщо бачили щось подібне. Винуватці мають нести відповідальність за скоєне.

 

Пише газета "ВПЕРЕД".

Прочитано 2195 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
© 2011-2022 Бородянський ПОРТАЛ