Наша КНОПКА

 

Кнопка <br>"Бородянський ПОРТАЛ"

 

 

Меню користувача

Будьте співавтором сайту! Можливо Ваші матеріали стануть корисними для мешканців та гостей Бородянського району.
Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ruРЕКЛАМА

ЗА ВІКНОМ ...

Офіційні посилання

Prosecutor

 

Субота, 28 травня 2011 01:00

ОРЛЯТА ВЧАТЬСЯ ЗАХИЩАТИСЬ І ЗАХИЩАТИ

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Черговому випуску ШКОЛИ РУКОПАШНОГО БОЮ , яка є складовою частиною програмної діяльності нашого центру, передувала серйозна атестація на рівень фізичної, професійної та моральної відповідності образу мужнього і благородного захисника. Усі юні бійці з гідністю подолали випробування та здобули черговий пояс омріяного кольору.

 

ВИПУСК ШКОЛИ РУКОПАШНОГО БОЮ 2011

Кожен із цих хлопчаків і дівчаток не лише йде шляхом особистого зростання й спортивних здобутків, а ще й високо цінує командний дух, беззастережно дотримується кодексу честі, вміє дружити й готовий нести відповідальність за власні вчинки. Такими їх виховує заслужений тренер Василь Іванович СЕМИРЯЖКО. Із слабеньких духом і тілом дітей і підлітків виростають під його пильним наглядом впевнені у собі, фізично й психологічно міцні чемпіони України, Європи та Світу.

Батьки, чиї діти загартовуються в Школі рукопашного бою, відзначають динаміку позитивних змін у їхньому здоров’ї та поведінці. Це стає запрограмованим результатом комплексу тренувань і виховання. Спрацьовує спрямування на здоровий спосіб життя, самоорганізацію дитини, отримання нею навичок правильно оцінювати ситуацію, швидко знаходити рішення і ефективно діяти.

Ці діти ніколи не дозволять скривдити слабшого. А великі перемоги тільки зміцнюють найліпші якості, набуті під час тренувань і роботи над собою.

 

Джерело: www.borodyanka.cspr.info

Прочитано 2137 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
© 2011-2022 Бородянський ПОРТАЛ