Наша КНОПКА

 

Кнопка <br>"Бородянський ПОРТАЛ"

 

 

Меню користувача

Будьте співавтором сайту! Можливо Ваші матеріали стануть корисними для мешканців та гостей Бородянського району.
Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ruРЕКЛАМА

ЗА ВІКНОМ ...

Офіційні посилання

Prosecutor

 

Понеділок, 06 червня 2011 01:00

«ПОШУК СКАРБІВ» – КВЕСТ У БОРОДЯНСЬКОМУ ЦЕНТРІ

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Справжньою родзинкою програми літнього дозвілля, що її ЦСПР проводить для учасників пришкільних оздоровчих таборів, стала гра «ПОШУК СКАРБІВ»

КАРТА ПОШУКУ СКАРБІВ

Діти, об’єднані у невеличкі групи, вирушають на пошук скарбу, до якого їх приведе заповітна карта. За найкращими законами пригодницького жанру учасники  квесту одна за одною розшукують на маршруті чергові підказки.  А щоб її розгадати, випробовують власні знання із різних сфер безпеки життєдіяльності.

НА ВІРНОМУ ШЛЯХУ

Кожна правильна відповідь наближає пошуковців до омріяної мети. Тож, коли вони самі сумніваються у виборі, звертаються за допомогою до своїх вчителів і фахівців Центру. Інколи навіть забігають у кабінет директора Людмили Олексіївни БОЙКО, яка ніколи не відмовить наполегливим хлопчикам і дівчаткам у дружній пораді.

ЗА ПІДКАЗКОЮ ДО ДИРЕКТОРА ЦЕНТРУ

За веселою рухливою розвагою «Пошук скарбів» приховує комплекс розвиваючих елементів, здатних не лише гарно розважити школярів під час літнього відпочинку, а й надати їм корисні знання та навички. Недаремно для кожної вікової  категорії добирається свій сюжет квесту та окреме  інформаційне наповнення.

ЧЕРГОВА ПІДКАЗКА КВЕСТУ

Звичайно, гра досягає кульмінації, коли знайдено СКАРБ – це справжній вибух радості, шалене святкування.

І не так важливо, що у потаємному пакеті: прохолодний напій, смачні бублики чи цукерки. Для дітей це – омріяна перемога.

СКАРБ ДЛЯ ВЕСЕЛИХ, КМІТЛИВИХ І ДРУЖНИХ

А для нас, працівників Центру соціально-психологічної реабілітації, найдорожчим скарбом є чудовий настрій і щасливі дитячі усмішки!

 

Джерело: www.borodyanka.cspr.info

Прочитано 2600 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
© 2011-2022 Бородянський ПОРТАЛ