Наша КНОПКА

 

Кнопка <br>"Бородянський ПОРТАЛ"

 

 

Меню користувача

Будьте співавтором сайту! Можливо Ваші матеріали стануть корисними для мешканців та гостей Бородянського району.
Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ruРЕКЛАМА

ЗА ВІКНОМ ...

Офіційні посилання

Prosecutor

 

Вівторок, 12 серпня 2014 00:00

ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД САМОВИХОВАННЯ

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

  Довкілля Бородянського району, як відомо, свого часу достатньо постраждало від аварії на ЧАЕС. Для голови Бородянської районної державної адміністрації С.Федорченка екологія району є питанням щоденної уваги та контролю. Так, при райдержадміністрації працює постійна комісія з виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ, широкий спектр діяльності якої включає миттєве реагування на звернення громад з означеного питання, співпрацю зі службами Держсанепідслужби та всіма гілками влади на місцях, координація спільних дій із залучення максимально можливих ресурсів для боротьби з стихійними сміттєзвалищами в нашому районі.

  – Боротися зі сміттям потрібно всією громадою, розпочинаючи кожному зі власного дому, виховання дітей та самовиховання! – постійно підкреслює С.Федорченко на особистих зустрічах із головами сільських та селищних рад району та керівниками громадських організацій чи неформальними лідерами спільноти. – Навесні проводився двомісячник благоустрою в районі, до якого підключився весь район, і це мало певні результати. Проте дбати про чистоту нашої землі ми повинні постійно. Потрібно працювати з людьми, роз’яснювати їм, наприклад, що укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів із відповідними службами – нагальна необхідність для кожної свідомої людини, що носить простий лозунг «Не смітіть!» містить у собі гарантію безпечного екологічного майбутнього.

  Хто створює стихійні сміттєзвалища біля наших сіл та селищ? Невже чужі люди потайки завозять невідомо звідки? Така вірогідність є, проте у більшості випадків це місцева проблема. І за певний час земля затягне цей «цивілізований» бруд травою, він просочиться у підземні шари. Ми питимемо воду з колодязя, збиратимемо суниці та гриби, не задумуючись, що виросли вони на смітті і несуть в собі метали та сполуки, які замінують наш організм зародками хвороб, що вибухнуть зовсім незабаром і неочікувано, якщо не в нас самих, то в дітях і онуках.

  Свідомість і небайдужість кожного з нас у поєднанні з підтримкою та координацією керівництва району – запорука недопущення і подальшого накопичення проблем довкілля Бородянщини.

Прочитано 1202 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
© 2011-2022 Бородянський ПОРТАЛ