Наша КНОПКА

 

Кнопка <br>"Бородянський ПОРТАЛ"

 

 

Меню користувача

Будьте співавтором сайту! Можливо Ваші матеріали стануть корисними для мешканців та гостей Бородянського району.
Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ruРЕКЛАМА

ЗА ВІКНОМ ...

Офіційні посилання

Prosecutor

 

Вівторок, 12 серпня 2014 00:00

BORODIANKA WORKOUT CUP

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

  Традиційно захід розпочався з розминки, на яку було запрошено приєднатися усіх бажаючих. До виконання нескладних вправ долучилися навіть маленькі діти.

  Одразу після зарядки був продемонстрований майстерклас від суддів змагань: Юрія Шуби, Олександра Аммосова та запрошеного гістя – переможця «Україна має талант – 4» Артема Петрова.

  Турнір проходив у трьох дисциплінах: "Фрістайл", "Виходи на дві" та "Силове триборство". І першим свій фрістайл-виступ продемонстрував Михайло Павленко – наймолодший учасник змагань (6 років).

  На протязі кількох годин йшла запекла боротьба за першість – учасники виконували неймовірні елементи на перекладині, бруссях, кільцях чи просто на землі.

  Спостерігати, як спортсмени виконують дивовижні оберти та зависають у повітрі, як із останніх сил, на межі своїх можливостей, підіймають не лише вагу свого тіла, а ще додаткові 16 кілограмів, дійсно захоплює і надихає.

  У номінації "Фрістайл" перемогу виборов Олександр Каменський з міста Київ, друге ж місце заняв Абдул Дмитро (Київ), третє – Ярослав Жук (Київ). У "Виходах на дві" найкращий результат – 18 разів показав Юрій Шуба (Бородянка), другим став Микола Мельниченко (Бородянка) – 14 разів, третім – Дмитро Ковальчук (Бородянка) – 13 разів. У "Силовому триборстві" перше місце посів Дмитро Абдул (Київ), друге – Олександр Аммосов (Тетерів), третє – Олександр Лахно (Київ).

  Кожен учасник отримав іменний сертифікат, а переможці – медалі, грамоти та кубки. Також були вручені подяки суддям змагань Юрію Шубі, Олександру Аммосову, Артему Петрову, організаторам від ГО «Нова Хвиля» Ростиславу Скуратівському та Загацькому Артуру, окремо Дарині Кардаш за фото.

Довідка «БВ»:

Воркаут – це різновид масових фізкультурних занять, який включає виконання вправ на вуличних спортмайданчиках (перекладинах, бруссях та інших конструкціях або ж без них – на землі). Іноді цей напрям називають видом спорту, але в офіційний список жодної з країн він не ввійшов.

Артур Загацький

Прочитано 1478 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
© 2011-2022 Бородянський ПОРТАЛ