Наша КНОПКА

 

Кнопка <br>"Бородянський ПОРТАЛ"

 

 

Меню користувача

Будьте співавтором сайту! Можливо Ваші матеріали стануть корисними для мешканців та гостей Бородянського району.
Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ruРЕКЛАМА

ЗА ВІКНОМ ...

Офіційні посилання

Prosecutor

 

Четвер, 05 квітня 2018 03:26

На Київщині виявлено плантацію коноплі.

Автор
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

В Макарівському районі Київської області було виявлено плантацію з елітною коноплею.

Будинок, всередині якого вирощувалась рослина, мав все необхідне для безперервного процесу її вирощування. На стінах була алюмінієва фольга, а також техніка в вигляді витяжки, вентилятора і крапельної системи поливу.

Це приватний будинок в селі Комарівка. Саму тут була виявлена поліцією елітна конопля. По вартості кількість вирощуваних рослин оцінювалась в 5 мільйонів гривень. Про це в березні повідомила прес-служба Національної поліції в Київській області.

Правоохоронці дізнались про цю обставину від сусідів. Вони про це дізнались, коли в колодязі почала постійно пропадати вода. Це сталось після того, як на вулицю приїздили нові мешканці.

Правові органи вирішили вирішити ситуацію і дізнались, що двоє киян купили стареньку хату в Комарівці декілька місяців до того. Постійно в ній ніхто не жив, але на кожну третю добу до неї навідувались. Тоді поліція і дізналась про наявність кущів коноплі.

Фахівці говорять про те, що для вирощування використовувалось дуже дороге насіння. Яке саме ще встановлюється. Його вартість вимірюється в мільйонах.

Для коноплі використовувались горщики. Тут була як маленька, так і вже майже дозріла рослина.

Організатор та співучасник були затримані поліцією за незаконне вирощування коноплі. За цим фактом було порушено кримінальну справу.

Прочитано 1382 разів
PR

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
© 2011-2022 Бородянський ПОРТАЛ