Наша КНОПКА

 

Кнопка <br>"Бородянський ПОРТАЛ"

 

 

Меню користувача

Будьте співавтором сайту! Можливо Ваші матеріали стануть корисними для мешканців та гостей Бородянського району.
Яндекс.Метрика

Рейтинг@Mail.ruРЕКЛАМА

ЗА ВІКНОМ ...

Офіційні посилання

Prosecutor

 

Субота, 19 грудня 2020 10:03

Вступаємо у навчальні заклади Державної служби України з надзвичайних ситуацій!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Стань частиною чогось особливого? Стань одним із пазлів #ldubgd_family Нехай навчання на рятувальника буде твоїм першочерговим кроком у майбутньому!

Дорогі випускники 2020-2021 навчальногороку, Бородянський районний відділ ГУ ДСНС України у Київській області звертається щодо вступу на навчання у вищі навчальні Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Завершення шкільних років хоч ще нескоро, проте постає уже потреба зацікавитись питанням обрання свого майбутнього.

Рятувальник – найгуманніша професія у світі!

Закликаємо бажаючих присвятити своє життя рятувальній справі, приходити на допомогу першими у любих екстремальних ситуаціях, вміти викликати у людських серцях почуття захищеності від надзвичайних ситуацій та стабільності у завтрашньому дні та поповнити лави мужніх, рішучих та самовідданих людей, адже девіз Держаної служби України з надзвичайних ситуацій – «Запобігти, Врятувати, Допомогти!», ознайомитись з умовами вступу та додатковою інформацією у Бородянському РВ ГУ ДСНС України у Київській області, за адресою: 07801, смт. Бородянка, вул. Поштова, 1, тел.: (04577)-5-11-55, а також пропонуємо відвідати екскурсію у пожежно-рятувальній частині з цією метою.

Посилання на навчальні заклади:

Вдячні усім хто відгукнувся, адже можливість стати РЯТУВАЛЬНИКОМ та ваш свідомий вибір стане запорукою безпеки життєдіяльності жителів Бородянщини, забезпечення надійного протипожежного захисту та національної безпеки!

Прочитано 628 разів Останнє редагування Субота, 19 грудня 2020 11:32
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
© 2011-2022 Бородянський ПОРТАЛ